| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.04.207

Тим на 28. коло според „Македонски спорт“

Тим Барсегјан е играч на 28. коло во изборот на „Македонски спорт“. Фудбалерот на Вардар беше стрелец на вториот гол на гостувањето кај Шкупи. Тој беше најдобар поединец на дербито во „Чаир“.Датум: 25.04.2017, 10:37
Статијата е прочитана 1958 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense