| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.01.2017

Ривали на теренот, пријатели надвор од него (ФОТО)

Пред влегувањето во авионот со кој заедно летнаа за Анталија, фудбалерите на Вардар и Шкендија се дружеа во холот на скопскиот аеродром

На теренот се жестоки ривали, но надвор од него пријатели. Убава глетка , утринава во холот и кафулето на скопскиот аеродром. Фудбалерите на Вардар  и Шкендија чекајќи да влезат во авионот со кој заедно летнаа за Анталија, меѓусебно се дружеа.

 Датум: 21.01.2017, 09:36
Статијата е прочитана 10014 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense