| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.05.2017

Куче на терен пред стартот на дербито (ФОТО)

Пред почетокот на дербито од 30. коло на ПМФЛ помеѓу тимовите на Работнички и Пелистер, на теренот на „Арената Филип Втори“ се појави куче кое залутало на натпревар од македонскиот фудбалДатум: 03.05.2017, 16:56
Статијата е прочитана 1177 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense