| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.07.2017

БОМБА: Фенербахче го грабна Елмас

Дознаваме дека вечерва или утре, нашиот фудбалски дијамант ќе патува за Истанбул каде ќе потпише договор со гигантот од Турција


Фенербахче му го украде Елиф Елмас на Галатасарај. Дознаваме дека Фенер го грабна нашиот фудбалски дијамант и го победи својот вечен ривал во битката за Елмас. Како што велат нашите информации, Елмас вечерва или утре патува за Истанбул каде ќе потпише договор со „црно - жолтите“. На Елмас му се ветува астрономски договор, му се ветува и настап во првите единаесет во тимот на Фенербахче.Датум: 13.07.2017, 11:27
Статијата е прочитана 4894 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense