| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.07.2017

Елмас пред трансфер во Бриж!

Како што известуваат медиумите во Белгија, нашиот фудбалски бисер би можел да потпише за Бриж

Елиф Елмас оди во Бриж. Оваа вест од утринава се лиферува низ медиумите во Белгија. Уште се вели дека токму Бриж е конкурент на Галатасарај и Манчестер сити за потписот на Елмас.Датум: 05.07.2017, 10:52
Статијата е прочитана 3677 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense