| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.02.2017

„Генералката“ против Крупа

Работнички дефинитивно ќе спарингува во клубот од БИХ.

Тимот на Работнички својот последен пријателски меч на овие подготовки ќе го има в сабота против тимот на Босанска Крупа. „Романтичарите“ го закажаа мечот во сабота од 13:00 часот на вештачкото игралиште во Ѓорче Петров.Датум: 08.02.2017, 14:28
Статијата е прочитана 872 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
16.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense