| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.09.2017

Ставрев ќе суди на мечот Коњаспор - Виторија

*Тоа е меч од 2. коло во групната фаза од Лигата на Европа

Уште едно судење во Европа за Александар Ставрев. Тој е делегиран за главен судија на мечот кој се игра в четврток од 2. коло во Лигата на Европа меѓу Коњаспор и Виторија Гимараеш. Него ќе му помагаат Марјан Кировски и Дејан Костадинов. Додека дополнителни судии Димитар Мечкаровски, Дејан Јакимовски и Гоце Петрески.Датум: 25.09.2017, 10:40
Статијата е прочитана 505 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense