| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

31.01.2017

(ФОТО) Матеничаров, Мрме и Жичо го гледаа моќниот Работнички


Познати фаци на трибината на „Каја Рију центарот“ во Белек. И имаа што да видат Илија Матеничаров, селекторот Игор Ангеловски, Жикица Тасевски, Никола Ѓошевски


Работнички го победи Терек Грозни, еден од најдобрите клубови во Русија. Покрај настаните на теренот, интересно беше и на трибините на „Каја Рију центарот“ каде покрај раководството на Работнички, тука беа и селекторот Игор Ангеловски кој го следеше мечот во друштво на познатиот тренер Илија Матеничаров. Тука беше и тренерот на кратовци Жикица Тасевски, потоа менаџерот Никола Ѓошевски и др.Датум: 31.01.2017, 18:18
Статијата е прочитана 4544 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense