| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.03.2017


(ФОТО) Македонија среде Вадуц...


Во чест на вечерашниот меч на „Рајнпарк“ стадионот, домаќинот го постави македонското знаме на јарбол во центарот на Вадуц


Лихтенштајн барем досега се покажа како добар домаќин на нашата фудбалска репрезентација. Се надеваме дека така ќе биде и по натпреварот од кој очекуваме само победа и ништо друго. Па така во чест на вечерашниот дуел на „Рајнпарк“ стадионот, домаќинот го постави македонското знаме на јарбол во центарот на Вадуц.Датум: 24.03.2017, 13:40
Статијата е прочитана 631 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense