| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.06.2017

(ФОТО) Шкендија знае само за 1:1!

Добра игра на тетовци против силниот Марибор вчера на „тестот“ во Словенија, и добар резултат 1:1. Трета пријателска и трета средба која завршува со 1:1 во текот на летните подготовки за ШкендијаДатум: 21.06.2017, 11:05
Статијата е прочитана 349 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense