| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.08.2017

Селмани промовиран во УјпештДосегашниот напаѓач на Ренова, Ремзифаик Селмани, официјално е промовиран во екипата на Ујпешт

Со тоа, македонскиот младински репрезентаивец стана најмладиот член на унгарската екипа. Во Ујпешт, Селмани ќе му биде соиграч на Виктор Ангелов.Датум: 16.08.2017, 22:03
Статијата е прочитана 1510 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense