| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.06.2017

Нашите „лавови“ слетаа во Скопје

Младата репрезентација на Македонија пристигна во Скопје. Избраниците на Благоја Милевски на историскиот настап на ЕП во Полска докажаа дека местото им е меѓу најдобрите, храбро се бореа и најавија дека имаме фидбалска иднина.   Датум: 24.06.2017, 11:10
Статијата е прочитана 4016 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense