| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

02.03.18

Мрме од Шкендија ги повика Хасани, Радески и Муслиу

За мартовските тестови во Анталија, селекторот Игор Ангеловски повика тројца играчи на лидерот

Ферхан Хасани, Марјан Радески и Висар Муслиу се тројцата играчи на Шкендија кои селекторот Игор Ангеловски ги повика за мартовските тестови во Анталија. Познато е дека нашата најдобра репрезнетација на 23 и 27 во Анталија ќе одигра пријателски мечеви со Финска и Азербејџан. Инаку целиот список селекторот Ангеловски на прес ќе го објави идната недела.Датум: 02.03.2018, 15:33
Статијата е прочитана 2416 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense