| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.05.2017

Брдариќ: Назад дома.... мисијата комплетирана! (ФОТО)

Ова е постот на екс стратегот на Шкендија на својот ФБ профил вчера попладнето од аеродромот во Скопје пред заминувањето во својата земја

Томас Брдариќ и Армин Фридрих, од вчера, како што веќе објави „Македонски спорт“ се во Германија. Тоа го потврди самиот Томас, кој на својот ФБ профил постави пост на кој напиша „Назад дома.... мисијата комплетирана“, објавена на скопскиот аеродром непосредно пред летот за Келн.Датум: 10.05.2017, 15:18
Статијата е прочитана 8627 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense