РАБОТНИЧКИ НА КАФЕ СО МАКЕДОНЦИТЕ ВО УНГАРИЈА

Николов и Ангелов им даваа совети на „романтичарите“ (ФОТО)

Кој ако не Вида: Транспарент за кој не се...

Како го почна, така го заврши Светското првенство. Домагој Вида кој...

Османи: Ќе има промени во стартниот состав...

„И покрај тие 5:0 од првиот меч не мислиме да го одиграме реваншот со...

ЧЕКАЊЕТО СЕ ИСПЛАТЕШЕ: Тука некој не е...

По шест часа, хрватските фудбалери конечно пристигнаа на плоштадот „...

Домашен фудбал

легендарниот Стиви Џи очекува неговиот тим утре да има успех

Џерард: Очекувам Шкупи да нападне

Ракомет

ПРОМЕНА ВО СТРУЧНИОТ ТИМ НА ЕУРОФАРМ РАБОТНИК

ИЛИЈА ТЕМЕЛКОВСКИ - стручен советник и координатор

Други спортови

ВИЛАНДЕР: Зошто во фудбалот постојат пенали?

Некогашниот прв тенисер на светот, Матс Виландер, смета дека е непходно да се воведе тај-брејк во...