| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.06.2017

(ГАЛЕРИЈА) Шкендија „посилна“ за Ибраими и Јуфо


Од вчера на подготовките во Моравске Топлице, Словенија, каде се наоѓа експедицијата на Шкендија, се приклучија и Бесарт Ибраими и Нилдо Виктор Јуфо. Од она што се гледа низ фотографиите атмосферата во таборот на Шкендија е работна

 Датум: 16.06.2017, 10:46
Статијата е прочитана 3319 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense