| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.08.2017

(ФОТО) Силекс подобар од Хаџиевски

*Кратовци вчера со 1:0 во пријателски меч славеа над Хата од ОАЕ, екипата која ја предводи Ѓоко Хаџиевски. Стрелец на голот беше Тимов во 39. минута
Датум: 03.08.2017, 10:50
Статијата е прочитана 744 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense