| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.01.2018

(ФОТО) На Шкендија и годи Охрид

Според тоа во каква атмосфера се работи покрај Охридското езеро, можеме да заклучиме дека на играчите на есенскиот првак им годи Охрид. Со нетрпение се чека вторник, кога конечно Шкендија ќе го одигра својот прв пријателски меч и тоа против ПобедаДатум: 12.01.2018, 17:54
Статијата е прочитана 1490 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
22.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense