| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

21.01.2018

(ФОТО + ВИДЕО) Цирих ќе ја тестира силата на Шкендија

Утре во 13 часот, есенскиот првак ќе ја отвори серијата пријателски мечеви во Анталија. Спаринг партнер ќе биде екипата на Цирих, еден од најдобрите клубови во Швајцарија. Инаку Шкендија во одлична атмосфера ги одработи првите тренинзи во АнталијаДатум: 21.01.2018, 18:51
Статијата е прочитана 865 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense