| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

18.07.2017

(ФОТО) Леванте се пофали со Барди

„Му благодарам на Леванте што ми даде шанса да играм во Ла Лига, тоа беше мојот сон“ рече покрај другото Енис Барди на промоцијата која се одржа попладневоДатум: 18.07.2017, 18:40
Статијата е прочитана 3562 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.10.2017
20.10.2017
19.10.2017
19.10.2017
19.10.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense