| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.08.2017

Милан може со Шкендија, Ајакс може со Вардар!

Нашите два тима ги добија петте можни противници за плеј-офот од ЛЕ

Вардар и Шкендија ги добија можните противници на денешната ждрепка во Лигата на Европа. Шкендија може да се падне со атрактивниот Милан, додека, пак, најсилниот кај Вардар е Ајакс. Вардарци можат и со Фенербахле, како и со ланскиот противник Динамо Загреб, со Бате Борисов како и против Лудогорец и Макаби Тел Авив. Шкендија покрај Милан може да го добие Динамо Киев, Краснодар, Бриж и Австрија Виена.

МОЖНИТЕ ПРОТИВНИЦИ НА ШКЕНДИЈА: МИЛАН, ДИНАМО КИЕВ, КРАСНОДАР, БРИЖ, АВСТРИЈА ВИЕНА

МОЖНИТЕ ПРОТИВНИЦИ НА ВАРДАР: АЈАКС, ФЕНЕРБАХЧЕ, ЛУДОГОРЕЦ, БАТЕ БОРИСОВ, ДИНАМО ЗАГРЕБ, МАКАБИ ТЕЛ АВИВ

 Датум: 04.08.2017, 09:51
Статијата е прочитана 4460 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense