| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.09.2017

Елмас пристигна на помош

Во пресрет на вечерашниот меч од квалификациите за У21 европскиот шампионат кој македонската репрезентација го игра на гости против Ерменија, одлична вест за нас

Елиф Елмас пристигна во Ереван утринава и ќе биде дел од натпррварот. Тој во многу ќе му биде од помош на нашиот табор за да успееме да ја отвориме оваа кампања со поволен резултат. Мечот почнува во 17:00 по македонско време.
Датум: 05.09.2017, 15:23
Статијата е прочитана 1478 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
19.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense