| контакт | маркетинг
16.01.2018
Есенскиот првак со 2:0 славеше над Победа во првиот „тест“. Стрелци на головите беа Жуниор и Емини
16.01.2018
Младинскиот репрезентативец заминува од Вардар и има опција да се пресели на Автокоманда или Струмица.
16.01.2018
Неофицијално дознаваме дека извршниот директор на Вардар Самоил Симев си поднел оставка
16.01.2018
Двајцата фудбалери само го потврдуваат своето заминување од таборот на „црвено-црните“
15.01.2018
Македонија ЃП продолжува да се засилува, денеска ѓорчепетровци ги договорија голманот Димовски и напаѓачот Симеон Христов
15.08.2018
Иако своеврмено во Охрид доаѓаше половина српска лига, како и албански прволигаши, а да не говориме за нашите, сега во овој туристички центар речиси и да нема фудбалски колективи кои се на подготовки.
15.01.2018
Играчот од средниот ред на завршни преговори со унгарскиот тим. На денешниот тренинг го немаше и Висар Муслиу кој што исто така е на излезна врата
15.01.2018
Стоперот има неколку понуди од Унгарија и од Кипар
15.01.2018
15.01.2018
*Нов десен бек во Дебар Маало. Србинот веќе е во Скопје, тренира со тимот и чека промоција.
15.01.2017
Во следните неколку часа, играчот од средниот ред ќе биде официјално промовиран во унгарскиот тим
НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
16.01.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense