| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.08.2017

Алиоски ќе стартува со „десетка“ во Лидз

Македонскиот репрезентативец Езџјан Алиоски викендов го започнува својот фудбалски пат со тимот на Лидз на стартот на англискиот Чемпионшип

Алиоски ќе треба да тресе за славниот англиски тим, а довербата која ја имаат во него најдобро се гледа во тоа што тој го доби бројот 10 на својот дрес. Алиоски ќе биде стартер на гостувањето на Лидс кај тимот на Болтон.Датум: 04.08.2017, 19:05
Статијата е прочитана 1239 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense