| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

25.06.2017

Шкендија го промовираше новиот голман Авдиљи

Шкендија и официјално го претстави своето ново засилување, косовскиот голман Илир Авдиљи

Косовскиот голман е засилување на тимот пред мечот од квалификациите за Лигата на Европа во четврток, каде што ќе може да настапи.Датум: 26.06.2017, 22:10
Статијата е прочитана 3328 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense