| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.04.2017

„Фалангата“ со герила акција против управата на Брегалница (ФОТО)

Неколку навивачи на штипскиот тим ноќеска ги префарбале новите столчиња со плави бои и упатиле последна опомена и порака кон претседателот на клубот. „Брегалница е сино-бела и клубот не е“ твој.Датум: 05.04.2017, 14:43
Статијата е прочитана 5376 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
20.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense