| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.06.2017

(ФОТО) Илиев три години во Работнички

Десниот бек Томислав Илиев е најновото засилувања во таборот на Работнички. Тој доаѓа од Хоризонт Т а за тимот од Градски парк потпиша договор на три години
Датум: 11.06.2017, 20:08
Статијата е прочитана 2508 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense