| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

10.08.2017

Шкендија - Милан, билетите се од 400 до 1000 денари

Предмалку раководството на тетовци ја објави цената на билетите за дуелот Шкендија - Милан кој се игра на 24 август

Љубителите на фудбалот ќе мора да платат од 400 до 1000 денари ако сакаат да го следат мечот од плејофот во Лигата на Европа меѓу Шкендија и Милан. Најефтините се 400 денари, потоа има кои чинат 600 и 800 најскапите за најубавите места на „Телеком Арената“ чинат 1000 денари. Тие може да се набават од вечерва онлајн преку МК Тикетс, додека во следните неколку денови на продажните места во Тетово, Скопје, Приштина и Тирана ќе почнат да се продаваат.


 Датум: 10.08.2017, 14:50
Статијата е прочитана 8824 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense