| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.05.2017

Тим на 32. коло според „Македонски спорт“ (ФОТО)

Дејан Блажевски е најдобриот играч на 32. коло во првата македонска фудбалска лига. Играчот на Вардар постигна два гола во победата над Македонија ЃП со која „црвено-црните“ ја потврдија новата титула во домашниот шампионат.Датум: 09.05.2017, 10:43
Статијата е прочитана 1727 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense