| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

11.08.2017

„Романтичарите“ на заедничка вечера (ФОТО)Фудбалерите на Работнички, целиот стручен штаб на чело со Виктор Треневски како и дел од раководството на клубот претставуван од директорот Иван Поповски и генералниот секретар Ненад Монев, вечерва во „Македонско село“ се на заедничка вечера во пресрет на стартот на новата сезона. Утре Работнички ја дочекува Ренова
Датум: 11.08.2017, 19:49
Статијата е прочитана 1826 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
24.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
23.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense