| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.08.2017

Фановите на Шкендија го „запалија“ Милано... (ФОТО + ВИДЕО)

Супер атмосфера прават „балистите“ и останатите навивачи на Шкендија во центарот на Милано. Се е во знакот на вечерашниот дуел на „Сан Сиро“ меѓу гигантот Милан и нашиот евро претставник


 Датум: 17.08.2017, 13:46
Статијата е прочитана 6843 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense