| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.10.2017

Ефремов на голот на Локомотив Софија

Некогашниот член на Металург и на Работнички се пресели во Бугарија

Андреја Ефремов до крајот на 2018 година, ќе го „брани“ тимот на Локомотив Софија. Некогашниот голман на репрезентацијата денеска беше промовиран во дресот на „железничарите“ од главниот град на Бугарија. До сега Ефремов беше дел од Фамаликао од Португалија, а го чуваше голот на Металург, Работнички и Ренова.Датум: 13.10.2017, 16:40
Статијата е прочитана 2383 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
21.02.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense