| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

04.10.2017

Македонија тренираше во Торино (ФОТо)

Македонскиот национален тим го одржа првиот тренинг во Италија, на теренот на женската екипа на Јувентус

После денешното пристигнување во Торино, македонската селекција вечерва го одржа првиот тренинг пред пресметката со Италија. Утре во невообичаено време, во 10 часот наутро ќе се одржи официјалниот тренинг на репрезентацијата.

Еве неколку фотографии од денешната подготовка на националниот тим.Датум: 04.10.2017, 19:18
Статијата е прочитана 594 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
19.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense