| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

05.06.2017

Шкендија се пофали со Османи (ФОТО)

Тетовскиот клуб и официјално и го претстави на јавноста својот нов стратег Ќатип Османи

Пред два дена потпис а денеска и официјална промоција. И официјално Ќатип Османи е новиот шеф на струката на Шкендија. Предмалку на прес конференција раководството на Шкендија и го претстави на јавноста својот нов тренер кој се враќа во клубот по цели пет години.Датум: 05.06.2017, 12:30
Статијата е прочитана 3107 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense