| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.08.2017

(ФОТО): И куче на Могила!

Се играше 56. минута кога мечот меѓу Победа и Пелистер беше прекинат и тоа поради куче кое ненадејно влета на теренот. По минута - две, Оливер Пеев успеа да го истера надвор и мечот на Могила да продолжи.
Датум: 13.08.2017, 18:24
Статијата е прочитана 624 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense