| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

22.11.2017

(ФОТО) Вардарци тренираа на „Петровски“ стадионот

Со цел да се зачува теренот на ултрамодерниот „Крестовски“ стадионот за утрешниот меч кој почнува во 19 часот, фудбалерите на Вардар тренираа на „Петровски“, стариот стадион на Зенит во Санкт ПетербургДатум: 22.11.2017, 17:30
Статијата е прочитана 688 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
22.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense