| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.08.2017

Шкендија тргнува офанзивно на „Сан Сиро“

Тренерот на тетевци Ќатип Османи не експериментира, тој и на гостувањето кај Милан ќе започне со Хасани, Ибраими, Радески и Абдурахими

Останатите се тие што го најави „Македонски спорт“ утринава. Монтела пак им дава шанса на своите во моментов најдобри сили


 Датум: 17.08.2017, 19:24
Статијата е прочитана 816 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense