| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

29.11.2017


Штефан Вујчиќ почна со тренинзи

*Играчот за врска на Шкендија се очекува да биде подготвен за пролетниот дел од сезоната

По долгата пауза поради повредата и операцијата на лигаментите, Штефан Вујчиќ, еден од клучните играчи на Шкендија почна со тренинзи. За почеток тоа е само обичен футинг. Инаку се очекува тој да се врати во првиот тим во пролетниот дел од сезоната.
Датум: 29.11.2017, 19:01
Статијата е прочитана 1791 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
19.04.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense