| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.02.2017

Седлоски и Трајанов, некогаш колеги денеска ривали


Освен натпреварот меѓу Вардар и Локо Пловдив, интересно беше и покрај теренот но и на трибините


На денешната контрола меѓу Вардар и Локо Пловдив во Анталија беше интересно на теренот, но и покрај него, како и на трибините. Пред мечот имаше срдечен поздрав меѓу Гоце Седлоски и Ванчо Трајанов, некогашни репрезентативни колеги денеска ривали. Потоа имаше разговор меѓу Стефан Јефтоски со вардарците Гачевски, Колески и Петковски. Роберт Петров пак не пропушти да се види со Бобан Грнчаров и Никола Глигоров. А сето тоа го следеше Жикица Тасевски, тренерот на Силекс кој се виде со својот пријател од Пловдив.Датум: 08.02.2017, 14:47
Статијата е прочитана 2794 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense