| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

17.05.2017

Соблекувалната на Пелистер, дресовите чекаат на битолчани (ФОТО)

Вака изгледа соблекувалната на Пелистер, на еден од финалистите на Купот на Македонија, на час и половина пред стартот на дуелот со Шкендија

Се е подготвено за старт на 25. јубилејно финале во Купот на Македонија. Мечот во Струмица на стадионот „Младост“ започнува за час и половина а во моментов вака изгледа соблекувалната на Пелистер, дресовите чекаат на фудбалерите од Битола.

 Датум: 17.05.2017, 15:39
Статијата е прочитана 5361 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
16.12.2017
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense