| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

20.08.2017

ФОТO: Победничко селфи на кратовци

Голема беше радоста на фудбалерите на Силекс по триумфот над Ренова со 3:0. Кратовци знаеја како, веднаш по мечот уште во соблекувалната, да му се израдуваат на перфектниот старт во овој шампионат.Датум: 20.08.2017, 11:38
Статијата е прочитана 2100 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense