| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.06.2017

Кадриу ново име во Работнички

Флоријан Кадриу и четвртото ново име во таборот на Работнички ова лето

По Томислав Илиев, Енис Дервиши и Стојанче Велинов, Кадриу последното ново име кое се појавува во Дебар маало. Македонски спорт уште пред неколку дека најави дека Кадриу ќе пристигне во Работнички, заедно до Беси Исени, за кого сеуште не се знае дали ќе стане дел од овој клуб. Инаку денеска Работнички заминува на подготовки во Словенија.Датум: 12.06.2017, 15:42
Статијата е прочитана 4467 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense