| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

13.05.2017

Бошко со прва победа по враќањето во Звезда

Екипата на Ѓуровски денеска го победи Младост Лучани со 4:1 и со тоа ги задржа шансите за титулата

Бошко Ѓуровски денеска и се израдува на својата прва победа по враќањето на клупата на Црвена Звезда. Неговиот состав со 4:1 го победи Младост Лучани и со тоа си ги задржа шансите во битката за титулата во шампионатот на Србија. Партизан и натаму е во предност со три бодови.Датум: 13.05.2017, 21:35
Статијата е прочитана 1673 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense