| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.02.2017

Деби со победа на Андонова за ПСЖ

Наташа Андонова го имаше денеска својот прв настап за тимот од Париз и тоа против Сент - Етјен

Победничко деби на Наташа Андонова за ПСЖ, во шампионатот на Франција. Таа се најде во составот на ПСЖ на мечот со Сент - Етјен  во кој нејзиниот тим победи со 4:0. Сепак нашата најдобра фудбалерка не беше дел од стрелците.

 Датум: 12.02.2017, 17:15
Статијата е прочитана 713 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense