| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

16.09.2017

Барди со гол во дербито на Валенсија (ВИДЕО)

Македонскиот интернационалец Енис Барди израмни на 1:1 во градското дерби Леванте-Валенсија од шпанската Примера

Валенсија прва поведе во мечот со голот на Родриго во 31. минута од мечот, пред Барди да стрела во 41. минута за израмнување против фаворитот.Датум: 16.09.2017, 14:03
Статијата е прочитана 2611 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense