| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

24.07.2017

(ФОТО) Копенхаген пристигна во хотелот „Парк“

Експедицијата од Данска, откако слета на скопскиот аеродром, пристигна во хотелот „Парк“, во близина на арената „Филип Втори“. По кусиот одмор, вечерва фудбалерите на Копенхаген ќе го одработат вообичаениот тренинг на теренот на Арената каде утре од 20 часот ќе се одигра натпреварот со нашиот првак.
Датум: 24.07.2017, 14:14
Статијата е прочитана 1669 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense