| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

09.08.2017

(ФОТО) Ристовски тргна со Спортинг

*Нашиот репрезентативец вчера го одработи својот прв тренинг со соиграчите од Спортинг Лисабон. Медиумите во Португалија пишуваат дека клубот во Ристовски добил големо засилувањеДатум: 09.08.2017, 10:34
Статијата е прочитана 1158 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
20.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense