| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

03.08.2017

„Еуфорија“ во соблекувалната на Шкендија (ВИДЕО)Тетовци со песна го прославија пласманот во плеј-офот во ЛЕ

После пласманот во плеј-офот во Лигата на Европа, тетовскиот тим на свој вобичаен начин прослави во соблекувалната. Eве како изгледаше во нивната соблекувална после победата над ТракаиДатум: 03.08.2017, 19:32
Статијата е прочитана 1480 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
19.03.2018
19.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense