| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

08.03.2017

Тричко стрелаше во својата мрежа


На мечот Анортозис - АЕК Ларнака, нашиот напаѓач си даде автогол и му донесе водство на домашните


Иван Тричковски одново постигна гол но за негова жал тоа го стори во својата мрежа, во мрежата на АЕК Ларнака. На гостувањето кај Анортозис во Купот на Кипар, при резултат 1:1, нашиот репрезентативец во 72. минута си постигна автогол за водство на домашните од 2:1. Крајниот резултат беше 2:2, резултат кој не беше доволен АЕК Ларнака да оди натаму.Датум: 08.03.2017, 18:06
Статијата е прочитана 987 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
18.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense