| контакт | маркетинг
ФУДБАЛ

12.07.2017

Исени е џокерот на Седлоски

Познати се стартните единаесет кои стратегот Гоце Седлоски смета на дуелот со Малме кој започнува за околу еден час

Бесир Исени е меѓу стартните единаесет на Вардар на мечот со Малме кој започнува за помалку од еден час. Тој е џокерот на Гоце Седлоски. Останатите десет стартери се Гачевски, Хамбарѕумјан, Грнчаров, Новак, Демири, Спировски, Фелипе, Николов, Барсегјан и Балотели.Датум: 12.07.2017, 18:03
Статијата е прочитана 3104 пати.

НАЈНОВИ ВЕСТИ
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
МИКС
повеќе >
SPORT.COM.MK 2014. сите права задржани
DEVELOPED BY Nextsense